Sipariş ve Teslimat

Sipariş İçin Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Marka Bıçakta tüm siparişlerde geçerli ömür boyu ücretsiz kargo kampanyası uygulanacaktır. Kargo ücreti daima bizden !

Siparişim Ne Zaman Kargo Firmasına Teslim Edilir ?

Siparişiniz hesabınızda sipariş detaylarına ‘’Hazırlanıyor’’ olarak yansıdıktan sonra saat 09:00 – 16:00 saatleri arasında verilen siparişleriniz aynı gün, saat 16:00’dan sonra verilen siparişleriniz bir sonraki gün kargoya teslim edilir. (Hafta Sonu ve Resmi Tatiller Hariç).

Siparişim Ne Zaman Bana Ulaşır ?

Siparişiniz Marka Bıçak tarafından kargoya teslim edildikten sonra 2-5 iş günü içerisinde MNG Kargo tarafından 09:00 – 17:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilerek teslimat gerçekleştirilecektir. Hafta sonu ve resmi tatillerde sipariş teslimatı yapılamaz.

İade Ürün İçin Kargo Ücreti Öder miyim ?

Siparişlerinizde kargo firması veya Marka Bıçak’dan kaynaklı bir sorun olursa kargo ücreti ödemeden gelen kargo yetkilisinden tutanak oluşturması istenerek ürünü web sitemizin iletişim bölümünde bulunan adrese ürünün paketine, ambalajına, ürüne, yanında varsa hediyelerine, garanti sertifikası ve faturasına herhangi bir zarar vermeden, size gönderildiği şekilde eksiksiz bize geri gönderebilirsiniz. Ürün size ulaştığı günden itibaren 0212 659 4006 numaralı müşteri hizmetlerimizden bizi arayarak veya siparis@markabicak.com adresine durumu anlatan e-posta göndererek 2 iş günü içerisinde bizi konu hakkında bilgilendirip, ürünü 7 gün içerisinde MNG Kargo firması ile çıkacak ulaşım bedelini karşılayarak iade edip ücretinizi birkaç iş günü içerisinde geri alabilirsiniz.

Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Siparişiniz faturalandırılıp kargo firmasına teslim edildikten sonra teslimat adresinizde değişiklik yapılamaz. MNG Kargodan veya firmamızdan cep telefonunuza SMS olarak ve aynı zamanda sipariş verirken belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize takip kodunuz ulaştıktan sonra, adresinizi değiştirmek istediğinizi MNG Kargoya ulaşarak talep edebilirsiniz.

Siparişim Bana Ulaştığında Adresimde Bulunmazsam Ne Olur ?

MNG Kargo, siparişinizi sipariş verirken belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda siparişinizi en yakın şubeden teslim alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 iş günü içerisinde siparişinizi şubeden teslim almamanız durumunda siparişiniz Marka Bıçağa geri teslim edilir ve geri teslim edilen siparişlerin 10 TL kargo iade ücreti sizden tahsil edilir.

Yurtdışından Sipariş Verebilir miyim ?

Yalnızca Türkiye sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

markabicak.com web sitesinden satın alınan tüm ürünler, en geç 1 iş günü içerisinde MNG Kargo firmasına teslim edilir. markabicak.com, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri MNG Kargo firması ile alıcıya ulaştırmaktadır. Kargo firmasına teslim edilen siparişler mesafeye göre 2-5 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilir. Aksi durumlarda kargo firmasından kaynaklanan sorunlar ve sair sebepler ile ürün teslimatında gecikme yaşanabilir.

Teslimat sürecinde ve teslimat sırasında üründeki deformasyon ve sair herhangi bir sorunla karşılaşırsanız siparis@markabicak.com e-posta adresinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.