Hakkımızda

Marka Bıçak bir bıçak deposudur. Bıçakları seviyoruz ve ürünlerimizin bizim gibi bıçak severlere ulaşıyor olmasından gurur duyuyoruz. Çakı, bıçak ve aksesuarlar konusunda Türkiye'de en önemli firmalardan biriyiz. Bizim için en önemli faktör müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple siz bıçak severlere her zaman orijinal, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. 

Genel olarak ürün portföyümüz bıçaklar, çakılar, kampçılık ürünleri ve bıçak aksesuarlarıdır. Sektörde önemli yer edinmiş 7 farklı marka tek çatı altında. En önemli markaları bıçak severler ile buluşturuyoruz. Bıçak sektöründe sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve ulaştığımız ve bundan sonrasında ulaşacağımız tüm başarıların arkasında mutlu müşteriler vardır.

Bıçak Severiz, Uyuruz ve Nefes Alırız.

Marka Bıçak'da sizlere sunulan tüm ürünler yasal, faturalı ve garantilidir (garanti sertifikası). Ürünlerimizin tamamı Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından izinlidir. Her daim orijinal ürün tercih edin. Bıçak sektöründe bir marka haline gelen Marka Bıçak, en farklı, en kaliteli ve sektördeki en büyük koleksiyon ile faaliyetlerini devam ettirmektedir ve dünyada tek bir bıçak sever kalsa dahi faaliyetlerine devam edecektir.

Marka Bıçak, bir CRKT Bıçakları İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş. kuruluşudur.